Постинг
05.05 14:32 -
Нашите "АСВАБАДИТЕЛИ" И ОКУПАНТИ
Автор: 4u4ulina
Категория: Поезия
Прочетен: 912 Коментари: 5 Гласове:
Последна промяна: 05.05 14:42
Прочетен: 912 Коментари: 5 Гласове:
6
Последна промяна: 05.05 14:42
Рано сутринта на 2 май селяните, водени от техният съселянин Гьоре Крайненеца, завземат Райхсканцеларията.
На Девети знаете - Ден на Европата.

1 САЩ 25 462 700
2 Китай[n 3] 17 963 171
— Европейски съюз[n 1] 16 641 392
3 Япония 4 231 141
4 Германия 4 072 192
5 Индия 3 385 090
6 Великобритания 3 070 668
7 Франция 2 782 905
8 Русия 2 240 422
Население
Русия 145 000 000 души
Германия 84 000 000 души
Ти си размахвай муцуните на масовия убиец "месаря" Жуков.
Мимо-Гарденер, хъхъхъ
цитирай2 Китай[n 3] 17 963 171
— Европейски съюз[n 1] 16 641 392
3 Япония 4 231 141
4 Германия 4 072 192
5 Индия 3 385 090
6 Великобритания 3 070 668
7 Франция 2 782 905
8 Русия 2 240 422
Население
Русия 145 000 000 души
Германия 84 000 000 души
Ти си размахвай муцуните на масовия убиец "месаря" Жуков.
Мимо-Гарденер, хъхъхъ
не струват нищо цифрите или числата дето ми гетювизираш,
а това, което можеш да си купиш с тях
у същите тия Русия и Германия, дето ми сравняваш,
$0.087 USD за kWh у Русийката, 0.435 USD за kWh у Дойчланд
фащаш ли Мимо, туй разликата е и в бита, и в магазина, и на бензоколонката
праи си селфи пред електромера и помечтай за унуците на Дерсу Узала
цитирайа това, което можеш да си купиш с тях
у същите тия Русия и Германия, дето ми сравняваш,
$0.087 USD за kWh у Русийката, 0.435 USD за kWh у Дойчланд
фащаш ли Мимо, туй разликата е и в бита, и в магазина, и на бензоколонката
праи си селфи пред електромера и помечтай за унуците на Дерсу Узала
Че БВП през номинал не е никакво сравнение за различни периоди и различни валути
Че САЩ през 60 ти и повече през 70те е абсолютен хегемон, а днес има двойно во висок номинален БВП от тогава и значително по нисък през корелация на Покупателната способност Че да кажем един симпатичен ми предприемач Вандербилд оставя активи около 100 млн долара , които през ППС приз 2005 година ги изчисляват на 150 млрд, а днес не могат да се разберат воаьорите той ли е пръв, мексиканецът или Мъск
Тоест от всичко от онези 100 млн долара до днешните 500-600 милиарда е инфлация.
Именно за това и МВФ и Световната банка дават съвсем друга класация и тя е:
-Китай -37 трилиона
-САЩ- близо 18
-индия 16
-Русия 6,91
-Япония 6,57
германия 6 , 02
Следват: Бразилия, Индонезия, Франция, Англия с по 4 +
Разбира се Русия с природните си и човешки ресурси би трябвало да има по висок брутен продукт, по убедително да е пред Япония и Германия но нещата са каквито са
Извинявай виждам че си му отговорил, но така , че няма да те разбере-аз по напоително...
цитирайЧе САЩ през 60 ти и повече през 70те е абсолютен хегемон, а днес има двойно во висок номинален БВП от тогава и значително по нисък през корелация на Покупателната способност Че да кажем един симпатичен ми предприемач Вандербилд оставя активи около 100 млн долара , които през ППС приз 2005 година ги изчисляват на 150 млрд, а днес не могат да се разберат воаьорите той ли е пръв, мексиканецът или Мъск
Тоест от всичко от онези 100 млн долара до днешните 500-600 милиарда е инфлация.
Именно за това и МВФ и Световната банка дават съвсем друга класация и тя е:
-Китай -37 трилиона
-САЩ- близо 18
-индия 16
-Русия 6,91
-Япония 6,57
германия 6 , 02
Следват: Бразилия, Индонезия, Франция, Англия с по 4 +
Разбира се Русия с природните си и човешки ресурси би трябвало да има по висок брутен продукт, по убедително да е пред Япония и Германия но нещата са каквито са
Извинявай виждам че си му отговорил, но така , че няма да те разбере-аз по напоително...
Ще те съдя и осъдя юристе за обида, клевета и заплаха
И не заради келявите дребни пари , а и дори да не успея да те осъдя-без значение е
Ще бъдеш ответник и с името си, и с професията си и с адреса на аристократичното си имение Бъди сигурен в това , а ти го пиша защото съм коректен бил винаги и да си готов Дали ще е след месец , или есента , сигурното е че ще бъде
цитирайИ не заради келявите дребни пари , а и дори да не успея да те осъдя-без значение е
Ще бъдеш ответник и с името си, и с професията си и с адреса на аристократичното си имение Бъди сигурен в това , а ти го пиша защото съм коректен бил винаги и да си готов Дали ще е след месец , или есента , сигурното е че ще бъде
gardener написа:
1 САЩ 25 462 700
2 Китай[n 3] 17 963 171
— Европейски съюз[n 1] 16 641 392
3 Япония 4 231 141
4 Германия 4 072 192
5 Индия 3 385 090
6 Великобритания 3 070 668
7 Франция 2 782 905
8 Русия 2 240 422
Население
Русия 145 000 000 души
Германия 84 000 000 души
Ти си размахвай муцуните на масовия убиец "месаря" Жуков.
Мимо-Гарденер, хъхъхъ
2 Китай[n 3] 17 963 171
— Европейски съюз[n 1] 16 641 392
3 Япония 4 231 141
4 Германия 4 072 192
5 Индия 3 385 090
6 Великобритания 3 070 668
7 Франция 2 782 905
8 Русия 2 240 422
Население
Русия 145 000 000 души
Германия 84 000 000 души
Ти си размахвай муцуните на масовия убиец "месаря" Жуков.
Мимо-Гарденер, хъхъхъ
как да му обясниш даже в неговия пример,
че калпака му за 10 ойро у Бургас,
носи 200 ойро БВП на Александърплац ?
цитирайче калпака му за 10 ойро у Бургас,
носи 200 ойро БВП на Александърплац ?
